Dostawa

W SportNovia.pl doceniamy znaczenie szybkiej i bezproblemowej dostawy dla naszych Klientów. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie posiadamy na magazynie, co umożliwia nam realizację zamówień z wyjątkową prędkością. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o dostawie zamówień z naszego sklepu.

Sposoby dostawy

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, oferując kilka metod dostawy. Każda z nich zapewnia inną szybkość i wygodę, abyś mógł wybrać opcję najlepiej pasującą do Twoich oczekiwań:

  • Kurier DPD: Zamówienia złożone do godziny 15:00 są wysyłane tego samego dnia, z dostawą realizowaną zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych. Dla zamówień o wartości powyżej 250 zł dostawa kurierska jest bezpłatna. Dla zamówień o wartości mniejszej niż 250 zł koszt dostawy wynosi od 12,99 zł.

  • Paczkomaty: To wygodna opcja dla osób, które chcą odbierać przesyłki według własnego harmonogramu. Zamówienia złożone do godziny 13:00 kwalifikują się do wysyłki w dniu złożenia. Dostawa trwa 1-2 dni robocze, a dla zamówień o wartości powyżej 150 zł jest bezpłatna. Dla mniejszych zamówień stały koszt dostawy to 9,99 zł.

Czas i koszty dostawy

Naszym priorytetem jest przejrzystość w kwestii czasu realizacji i kosztów dostawy. Dzięki temu, że mamy wszystkie produkty na magazynie, możemy zapewnić szybką wysyłkę. Szczegółowe informacje o przewidywanym czasie dostawy są dostępne przy każdym produkcie oraz w podsumowaniu zamówienia.

Śledzenie przesyłki

Zaraz po wysłaniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem śledzenia. Dzięki niemu możesz na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka i planować jej odbiór.

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy, chciałbyś zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia lub potrzebujesz dodatkowych informacji, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Jesteśmy tutaj, by pomóc i upewnić się, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie szybko i bez żadnych komplikacji.